DETAIL / DESIGN

NA DETAILU ZÁLEŽÍ !!!

Ocelové dveře nové generace z ocelových profilů JANSEN, musí plnit funkci zabezpečení vstupu, po designové stránce odpovídat standardům dnešní doby. Staré ocelové dveře, jak je známe z dřívější doby se dnes již prakticky nevyskytují a nahradily je dveře z ocelových profilových jaklů. I tyto však prošly inovací, tak, aby odpovídaly standardům dnešní doby.

 

VÝROBA

Při výrobě dveří klademe důraz na kvalitní zpracování již při výrobě. Především je potřeba klást důraz na technologické postupy svařování, vybrušování svárů a celkové přebroušení vibrační bruskou. Toto tzv. převibrování má pozitivní vliv, na další krok a tím je povrchová úprava.

 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Dalším krokem při výstupu dveří z výroby je povrchová úprava. I při této fázi výroby je potřeba určitá zkušenost a profesionální přístup. Aby dveře vydržely dlouhou dobu krásné, je potřeba toto nepodcenit.

Před samotným lakováním dveří, je potřeba dveře kvalitně odmastit. K tomuto kroku používáme tlakové fosfátování a sprchování. Máme zde jistotu, že nikde ve výrobku nezůstanou mastné kouty (rohy), které by časem mohli zavinit odlupování vrchního laku.

  FOSFÁTOVÉ ODMAŠTĚNÍ

Po kvalitním odmaštění je potřeba na dveře nanést základ. Základ se v minulých dobách moc nepoužíval a to se odrazilo na zkrácení životnosti povrchové úpravy. Odlupující se barva a následná koroze na sebe nenechaly dlouho čekat. Před každým vrchním lakem na naše dveře nanášíme epoxidový základ. Poté následuje nástřik vrchní, dle odstínu RAL, který si sami určíte.

 Přebroušené dveře připravené k lakování

 Základní nástřik PRIMER